0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Tuğba Öztuğ

Tuğba ÖztuğTuğba Öztuğ
Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2002 yılında iş hayatına başladı. Birkaç yıl sonra Reiki ile tanışması yaşamında köklü değişimlere yol açtı. Kişisel ve ruhsal gelişim alanlarında çalışmalarda bulunup 30’un üzerinde eğitime katıldı, sertifikalar aldı. Sorasında da aile dizimi, meditasyon, Vipassana, zikir, sema ve yoga ile ruhsal yolculuğuna devam etti.

Sistem ve aile dizimleri uygulayıcısı sertifikasını ise aile dizimi terapisini oluşturan Bert Hellinger ile uzun yıllar Almanya’da çalışan Psikoterapist Mehmet Zararsızoğlu’dan 3 yıl aile dizimi ve 1 yıl klinik psikoloji eğitimini tamamlayarak aldı. Kendisi Usui Reiki Master ve aynı zamanda yoga eğitmeni.

Sosyal sorumluluk olarak, Avrupa Birliği ve Erasmus kapsamında Türkiye’de engelli bireylerin iş yaşamına dahil edilmesi projesinde yer almaktadır. Kurumları geliştirmeye, dönüştürmeye teşvik etmek ve bu süreçlerine destek olmak amacıyla eğitmen ve danışman olarak da çalışmalarına devam etmektedir.

Detaylı bilgi için www.auroradanismanlik.com