0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Theta Healing Seansları

Theta Healing’in bilinçaltı programlamasındaki etkinliği nasıldır?

Bilinçaltını yeniden programlamak söz konusu olduğunda, sorunlarınızın farkında olmak yetmeyebilir. Ne olduğunda nasıl davrandığınızın farkında olmanız da yetmeyebilir. Derine inip artık hayatınızda istemediğiniz durumları neden yaşadığınızı bulmak, size bunları yaşatan bilinçaltı programlarınızı nerde ve nasıl öğrendiğinize bakmak ve bu programların size nasıl hizmet ettiğini tespit etmek uygundur. Bu tespit yapılmadığı takdirde iyileşiyormuş gibi görünen durumlar tekrardan eski haline dönebilir.

Theta Healing, bilinçaltında yatan bu en derindeki programları, etkisi binlerce kişi üzerinde görülen bilinçaltı analiz teknikleriyle tespit etmektedir. Bu analiz teknikleri düşünsel, duygusal ve sezgisel yeteneklerinizi kullanmaktadır.

Bilinçaltı programların kaynağına inen tespitlerden sonra bizi kalıcı sonuca götürecek sıradaki çalışma, düşünsel enerjiyi dönüştürmektir. O zamana kadar yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimlere olan ihtiyacınızı tamamen sonlandırmak ve buna dair olumsuz bilinçaltı programların düşünsel enerjisini zihninizden çıkarmak; sonrasında olması uygun olan yeni bilinçaltı programların düşünsel enerjisini zihninize kaydetmek uygundur. Tüm bunları yaptığınızda kesin ve kalıcı dönüşümü sağlamak mümkün olabilir.

Theta Healing’in eğitiminde çıkarılan programların yerine uygun olan programların ne olacağına dair akılcı seçeneklerin tespiti öğretilmektedir. Theta Healing ile yapılan dönüşüm çalışmasının son aşamasında, bilinçaltındaki programların düşünsel enerjileri rahatlıkla ve uygun şekilde dönüştürülebilmektedir.

Son aşamada Theta Healing meditasyonu ve kuantum fiziğine dayalı enerji yönlendirme tekniği kullanılmaktadır. Theta Healing’in kendine has meditasyonu ile, beyin saniyeler içerisinde ‘’theta’’ frekansına çıkarılarak bilinçaltına erişilebilmektedir. Sonrasında kuantum fiziğine dayalı enerji yönlendirme çalışması ile bilinçaltındaki düşünceler dönüştürülebilmektedir ve olumsuz deneyimlere olan ihtiyaç sonlandırılabilmektedir. Son olarak olumlu düşünce ve hislere sahip olan zihin, olumlu deneyimlere hazır hale gelebilmektedir.

Theta Healing, sorunlarınızın kaynağına inebilir ve bunları kaynağından kalıcı olarak dönüştürebilir.

Theta Healing, rahatlıkla herkes tarafından uygulanabilen özelliği, tüm diğer yöntemleri kucaklayan felsefesi, hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz öğretileri ve çok yönlü teknikleri ile yaşamınızı kolaylaştırabilir ve keyifli hale getirebilir.

 

Theta healing seanslarıyla neler yapılır?

Theta Healing seansları alarak kendinizde, hayatınızda, ilişkilerinizde ve aklınıza gelebilecek her alanda dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. Kısır döngülerden kurtulabilir, yeni bir hayat yaratabilirsiniz.

Kendinizle barışık, sevgi ve huzur dolu bir yaşamı deneyimleyebilirsiniz. Mutlu olmanın nasıl bir his olduğunu keşfedebilir ve mutluluğa ulaşmanın ne kadar kolay olduğunu fark edebilirsiniz.

Hayatınızdaki boşlukları doldurabilir, hayat amacınızla tanışabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size katkılarını görebilir, sizi yüceltecek insanlarla dolu bir hayat yaratmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Olduğunuz halinizle sınırlarınızın ne kadar geniş olduğunu hissedebilir, istediğiniz karaktere sahip olmak için ve istediğiniz hayata sahip olmak için yeterli olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Gerçek doyum ve hazza nasıl ulaşabileceğinizi keşfedebilir, tüm hücrelerinizde doyumu ve hazzı hissedebilirsiniz. Olduğun gibi sevilmenin, sevgiyi hak etmenin, değerli olmanın, değerli olmayı hak etmenin nasıl bir his olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

Sizdeki değişimlerin çevrenizdeki insanlara olan olumlu yansımalarını gözlemleyebilir, takdir, kabul ve onay hislerini deneyimleyebilir, güçlü ve sevgi dolu ilişkiler yaratabilirsiniz.

Bilinçaltı dönüşüm çalışmalarından sonra, koçluk alarak hareket planınızı çizebilirsiniz. Bu sayede bilinçaltında gerçekleşen dönüşümleri, hayatınıza hemen yansıtabilirsiniz. Düşünsel enerjinizdeki değişimin hareket planınızla birleşmesi ile hayatınızda artan fırsatlara kucak açabilir, beklenmedik olumlu gelişimleri hayatınızda gözlemleyebilirsiniz.