0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Göknur Nogratlı

Göknur NOGRATLI
Yoğa Eğitmeni

 

Yoga ile 2011 yılında tanışan Göknur Nogratlı, 2012 yılında Berivan Aslan Sungur’dan 200 saat Yin Yoga ve 2015 yılında Zeynep Aksoy’dan 200 saat Advayta Yoga Hocalık eğitimini tamamlamıştır. Şu anda da yine Berivan Aslan Sungur ile İleri Seviye Yin Yoga Eğitimi’ne devam etmektedir.

 

Bu arada beden ve kişisel dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalarla Reiki I-II, Nefes, Kişisel Dönüşüm Danışmanlık ve Pilates eğitimlerini tamamlamıştır.

 

Spor ile yakınen ilgilenmekte ve Adım Adım İyilik Peşinde Koş platformu ile Türkiye’de koşu sporu aracılığıyla çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına bireysel kaynak ve farkındalık yaratmak üzere yardımseverlik koşusu düzenlemektedir. 2015-2018 döneminde koşuya yeni başlayanlar için gönüllü koşu antrenörlüğü yapmıştır.

 

Bu süreçte; Yoga-pilates-nefes eğitimlerinden öğrendikleri ile kişisel dönüşüm danışmanlık projesi olan iç motivasyonu, koşu antrenmanı içeriğine katarak daha çok kitleye ulaşmaya çalışmıştır. Gönüllü olarak verdiği yoga dersleri ile yogaya olan bakış açısını değiştirmeye çalışmıştır.

 

Bir süre fizik tedavi merkezinde yoga ve pilates dersleri vermiştir. Yoga dersleri vermeye Nea Yaşam Akademisi’nde devam etmektedir.