0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Elif APAYDIN


elif-apaydın

Elif Apaydın Kimdir?

Nea Yaşam Akademisi’nin sahibi ve Tamara Yaşam Akademisinin Kurucusu Elif APAYDIN 12 Mart 1987 Rize doğumludur.

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra çalışma hayatına muhasebe alanında devam etmiştir. Çocukluğundan bu yana hayatın anlamı nedir, ben kimim, evrenin gizemli dolu yapısında bizler nasıl var olduk gibi bir takım sorulara cevaplar ararken benlikle ilgili sorgulamaları giderek derinleşti ve bir takım farkındalıklar yaşadı. Yaşam amacını gerçekleştirmek adına hayatını değiştirecek bazı kararlar aldı ve bu doğrultuda eğitimlerini tamamladı.

Kişilerin hayatlarına dokunmak, içlerindeki ışığı keşfetmelerinde rehberlik etmek ve hayatlarını tasarlarken dönüşümlerine destek olmak adına bire bir seanslar, seminerler ve atölye çalışmaları yapmaktadır. Aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir ve Sosyal sorumluluk projelerinde yaratıcı yazarlık ve yaratıcı drama eğitmenliğini de sürdürmektedir .

Ömür boyu sürecek olan bu yolculukta yaşadığı farkındalığı ve edindiği deneyimi kendi ışını keşfetmek isteyen herkesle paylaşmaktadır.