0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Ece Kafkaslı

Ece KafkaslıEce Kafkaslı

1972 yılında Diyarbakır’da doğdu. Marmara Üniversitesi ile Henlley College ortak programı olan Turizm ve Otel Yönetimi’ni tamamladı. İstanbul Gayrettepe Dedeman Oteli Ön Büro görevinden sonra 19 sene boyunca Türk Hava Yolları farklı bölümlerinde görev aldı ve 2017 Şubat ayında emekli olarak kurumsal çalışma hayatını tamamladı.

2010 yılında “The Institute For Inner Sciences Basic Pranic Healing” ve “The Institute For Inner Sciences Pranic Healing Level 2” eğitimlerini aldı. Aynı sene “The Institute For Inner Sciences Kriyashakti” eğitimini tamamladı. Sonrasında “The Institute For Inner Sciences Pranic Healing Level 3” eğitimini alarak Pranic Healing uygulayıcısı oldu.

Dr. Natalia Zayud tarafından düzenlenen “Kuantum” eğitimini tamamladı. Enerji beden eğitmeni Can Arif tarafından düzenlenen “Enerji Beden” ve “Enerji Beden İleri Seviye” eğitimlerini aldıktan sonra Senem Kayacı’nın düzenlediği rüya türleri, rüya analizi ve rüyaların mesajlarına ilişkin “Rüya Eğitimi”ni aldı. Beden, ruh ve zihni bir bütün olarak ele alan “Holistik Yaşam Rehberliği” eğitimini tamamladı.

Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Nefes Koçluğu” eğitimini alarak nefes terapisti olarak çalışmalar yapmaya başladı. Bilge İnal ve Sukhvinder Sircar tarafından düzenlenen “Feminen Kadın Gelişim Programları” ve “Dişi Bilgelik”, Dr. Bülent Uran tarafından düzenlenen “Bilinç Ötesi Duygu Boşaltma ve Arınma” gibi eğitimler ile kişisel gelişim alanlarında kendini geliştirdi.

Nea Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen ve Prof. Dr. Park Jae Woo tarafından geliştirilen yöntem ile iyileşme sağlayan “Su Jok ile Uygulamalı İyileşme” eğitimini tamamlayarak Su Jok uygulayıcısı oldu. Felsefeye olan merakı nedeniyle Şişli Aktif Felsefe Okulu’na kayıt oldu ve böylece ömürlük felsefe eğitimine başladı. Lüset Kohen Fins tarafından Altınbaş Üniversitesi’nde düzenlenen “Yaratıcı Yazarlık” eğitime halen devam etmekte olup Bilva Eğitim’de Nefes Terapisti olarak bireysel ve kurumsal çalışmalar yapmaktadır