0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Dilara Ede Gürsoy

Dilara Eda Gürsoy

Yüksek Mühendis & Astrolog Dilara Eda Gürsoy Kimdir?

Fakülte ve Yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Mühendis olarak tamamladı. Kişisel gelişim alanında Türkiye ve Dünya’daki en iyi eğitmenlerden birçok eğitim aldı. Kendini keşfetmesinde en çok yarar sağlayan Astroloji üzerine odaklandı ve 3 yılın üzerinde eğitim aldı. ASA Astroloji Ustalık Belgesi ve ASA Astroloji Diploması almaya hak kazandı. Astro Psikoloji, Seçim Astrolojisi ve Horary Astroloji alanlarında uzmanlıklarını tamamladı. Kendini bilmek için başladığı yolda, edindiği bütün bilgileri harmanlayarak insanlara faydalı olabilmek için kendi tasarladığı özel seminerlerinde sunuyor ve astrolojik danışmanlık hizmeti veriyor. Daha fazla bilgi için http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

web: www.dilaraedagursoy.com

mail: dilara@dilaraedagursoy.com

instagram: @astrologyloadstar

facebook: @astrologyloadstar

twitter: @astroloadstar

UZUN ÖZGEÇMİŞİM:

Yüksek Mühendis & Astrolog Dilara Eda Gürsoy Kimdir?

1983 yılında öğretmen anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Fakülte ve Yüksek Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Mühendis olarak tamamladı. İş yaşamına Kalite Mühendisi olarak başladı. 2009 yılında geçirmiş olduğu kadersel dönüşümden sonra hayat yönünü değiştirmeye karar verdi. Kişisel gelişim alanında Türkiye ve Dünya’daki en iyi eğitmenlerden birçok eğitim aldı. Kendini keşfetmesinde en çok yarar sağlayan Astroloji üzerine odaklandı. Astroloji, her seferinde Dilara Eda Gürsoy’u şaşırtarak şevkle araştırmalar yapmasını sağladı. Kendi hayatından çarpıcı işaretler astrolojinin gizemini ona her zaman gösterdi. Uluslararası düzeyde kabul görmüş, ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) ve APAI (Uluslararası Profesyonel Astrologlar Birliği) tarafından eğitim kalitesi onaylanmış olan ASA (AstroArt Astroloji Okulu)’ndan 3 yılın üzerinde eğitim aldı. Ustalaşma Projesini başarıyla tamamlayarak ASA Astroloji Ustalık Belgesini, diploma sınavını başarıyla geçerek ASA Astroloji Diplomasını almaya hak kazandı. Uzmanlaşma eğitimlerine katılarak Astro Psikoloji, Seçim Astrolojisi ve Horary Astroloji alanlarında uzmanlıklarını tamamladı. Bunun yanı sıra uluslararası astroloji alanında tanınmış astrologlar; Büyük Britanya Astroloji Derneği Başkanı Roy Gillett, ABD Astropsikoloji Derneği Başkanı Glenn Perry, Dr. Lea Imsiragic, Deborah Houlding, Robert Currey, Geoffrey Cornelius, Maggie Hyde ve Dr.Benjamin Dykes’in da seminerlerine katıldı. Başta A.M.A. Öner

Döşer ve Ph.D., A.A.O. Barış Özkırış olmak üzere Hande Kazanova, Zerrin Zindancıoğlu, Binnur Zaimler, Ata Nirun, Barış İlhan, Yeşne İren, Mustafa Konur’un seminerlerine de katıldı ve katılmaya da devam ediyor.

Kendini bilmek için başladığı yolda edindiği bütün bilgileri harmanlayarak insanlara yarar sağlamak için kendi tasarladığı özel seminerlerinde sunuyor ve astrolojik danışmanlık hizmeti veriyor.

ASA Astroloji Diploması

ASA Astroloji Ustalık belgesi

Uzmanlaşma / ASA / Astro Psikoloji Eğitimi Uzmanlaşma / ASA / Horary Astroloji Eğitimi Uzmanlaşma / ASA / Seçim Astrolojisi Eğitimi KDDE / Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı Eğitmenlik Programı NLP / Licensed Master Practitioner of Neuro-Lingustic Programming (Nöro Lingustik Programlama) NLP / Licensed Practitioner of Neuro-Lingustic Programming (Nöro Lingustik Programlama) EFT / Emotional Freedom Techniques (Duygusal Arınma Tekniği) Norbekov Sistemi Seviye 1 / 2 / 3

Ruh, zihin, beden bütünlüğünün önce bedende başladığını öğrenmesi küçük yaşlarına dayanır. Özellikle almış olduğu dans eğitimiyle de bunu gerçekleştirmiştir. Dans ederken hiçbir şey düşünemez, sadece ana odaklanırız. Bu sayede beden, zihin ve ruhumuzla özel bir bağ kurup ilahi tarafımızla köprü oluşturur ve özümüze daha da yaklaşırız. Evrenin tüm enerjileri insanın içindedir. Dans ederken evrenin esintisini içimizde hissederiz.

1998 yılında Milliyet Gazetesi’nin Türkiye liselerarası müzik ve halk oyunları yarışmasında pandomim dalında Türkiye 1. liği, folklorik dalında Türkiye 3. lüğü almaya hak kazanan dans grubundaydı.

Bilinçli bir şekilde kendi ağırlığıyla çalışarak edindiği bilgilerle insanlara faydalı olabilmek için birçok eğitmenlik programına da katıldı.

Yoga Alliance Tarafından Onaylı Uluslararası Advayta Yoga 200Saatlik Hocalık Eğitimi Sertifikası

Ege Üni. Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile Pilates Matwork ve Yogalates Eğitmenliği Sertifika Programı

The Pilates Coach – Matwork Seviye 1 / 2 Training – Uluslararası Sertifika Programı

The Pilates Coach – Reformer Seviye 1 / 2 Training – Uluslararası Sertifika Programı

Functional Training – Uluslararası Sertifika Programı

The Pilates Coach – Pilates Mind Body Convention

The Pilates Coach – Anatomi Biomekanik ve Egzersiz Fizyolojisi Eğitimi

Daha fazla bilgi için http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

web: www.dilaraedagursoy.com

mail: dilara@dilaraedagursoy.com

instagram: @astrologyloadstar

facebook: @astrologyloadstar