0(212) 219 19 30 info@neayasam.com

Access Bars Seansları

  Access Bilinçlilik Sistemi nedir? (Access Consciousness) Access Bilinçlilik Sistemi

Access Bars Dünyada milyonlarca insanın hayatını değiştiren bir uygulama. Hayatınızın ilk gününden şu an olduğunuz yaşa kadar istemsizce hayatınıza sokulmuş ön yargı ve tabulardan kurtulmanın en kolay ve sağlıklı yolu ile tanışmaya hazır olun.

İnsanların geneli, düşünceler, duygular, yargılar ve inançlar ile hareket etmeye meyillidir. Access bilinci, sizi düşüncelerinizin, duygularınızın, yargı, kalıp ve inançlarınızın sebep olduğu kutuplaşma ve hapsolma hissinden kurtarmakla ilgili araçları içerir. Access’in amacı birlik içinde ve bilinçli bir dünya yaratmaktır. Kendinizi gerçekte olduğunuz sonsuz varlık olarak tanımaya ve sizin ötenizde, olduğunu düşündüğünüz kendinizin ötesinde bir yaşam oluşturmaya adım atmaya yardım etmektir. Bilinç her şeyi içerir ve hiçbir şeyi yargılamaz. Access’in hedefi, hiçbir şeyi yargılamadan, her şey hakkında farkındalıklar alıp kabul etme noktasına gelmektir. Eğer hiçbir şey yargılamazsak, her şeye olması istendiği gibi değil, olması gerektiği gibi de değil, sadece olduğu gibi bakarız.

Doğduğunuz andan itibaren ailemiz, akrabalarımız, çevremiz, öğretmenlerimiz ve toplumumuz tarafından, aslında bize ait olmayan çeşitli yargılarla ve kodlamalarla donatılıyoruz. Ve biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar her zaman hayatımızda sınırlamalar yaratıyor ve bunlarla yaşamaya çalışırken bunun sıkışıklığını hissedip anlam veremiyoruz. Yargılar ise kutupluluğu getiriyor. KUTUPLAŞMA, “bu doğru, şu yanlış… o haklı, diğeri haksız…” bir şeyleri oldukları gibi görmemizi engeller, işte bu nedenle de değiştirmek istediklerimizi değiştiremeyiz. Kutuplaşmaya olan bağımlılığımız, bu yaşamımızda var olan en güçlü bağımlılıktır. Bu gerçekliğin travması ve draması, karışıklığı ve entrikasından işlev yapmamızı devam ettirir. Access’in araçları bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı veriyor.

SİZE AİT OLMAYAN VE SİZE HİZMET ETMEYEN NE VARSA ONLARDAN ÖZGÜRLEŞMEYE HAZIR MISINIZ? KENDİN OL. DÜNYAYI DEĞİŞTİR !